Informacija na Srprkom jeziku
Állásajánlatok

Gazdasági vezető
munkatársat keresünk

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

A munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladatok:

  • egészségügyi intézmény működésével, üzemeltetésével, a beruházásokkal összefüggő gazdálkodási és pénzügyi feladatok végzése, felelős irányítása és felügyelete,
  • részvétel az intézményi stratégia kialakításában,
  • felelősségvállalás a gazdasági, számviteli, pénzügyi, munka- és bérügyi feladatokért, ezek irányítása és ellenőrzése,
  • költségvetési tervek, beszámolók, jelentések készítése,
  • pályázatok, projektek támogatása, nyomon követése
  • a releváns jogszabályok ismerete, azok változásának követése és beépítése az intézmény megfelelő szabályzataiba,
  • együttműködés a felelős munkatársakkal,
  • anyag- és eszközgazdálkodás irányítása
  • ellenőrizni a kimenő és bejövő számlákat,
  • ellenőrizni a gazdasági események és a számlák könyvelését,
  • koordinálja az intézmény adóbevallását és éves beszámolójának elkészítését,
  • adóbefizetések, adó visszaigénylések koordinálása, bizonylati fegyelem megkövetelése
  • pénzforgalmi kimutatások, gazdasági számítások, elemzések készítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség és/vagy mérlegképes könyvelő,
  • a fenntartó és a munkáltató értékrendjének elfogadása,
  • számviteli, pénzügyi gyakorlati ismeretek,
  • MS Office használatában való jártasság,
  • képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre,
  • pontos, precíz, körültekintő munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs képesség.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

  • vezetői tapasztalat,
  • könyvelésben való jártasság,
  • egészségügyi szférában szerzett tapasztalat,
  • non-profit szférában szerzett tapasztalat,

AMIT KÍNÁLUNK

  • hosszútávra szóló napi 8 órás bejelentett, önálló és rugalmas munkavégzés,
  • bruttó bér, cafeteria, útiköltség támogatás
  • kihívást jelentő munkakör

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 6782 Mórahalom, Szent László park 3.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2018. március 18.

MUNKAKEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA: 2018. április 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, bérigénye megjelölésével küldje el a moravital@morahalom.hu e-mail címre vagy postázza a 6782 Mórahalom, Szent László park 3. címre.

Amennyiben önéletrajzot szeretne küldeni, azt a moravital@morahalom.hu email címen megteheti.